Filtry
POKAŻ WSZYSTKIE
Filtry
kolor
rodzaj koloru
nasycenie koloru
rodzaj produktu
format
cena
Na magazynie
Płytki cięte z środków cegieł, środki cegieł
IN.CGN WV65! Płytki szare Cap ...
299,00zł
-60 %
119,60zł
bryły
POKAŻ WSZYSTKIE

Płytki ceglane, płytki z cegły, lica cegły, czerwone płytki ceglane w domu, sciana z telewizorem z cegieł, cegły w domu, cegły w kuchni, czerwone ceglane płytki, szare ceglane płytki, żółte ceglane płytki, czarne ceglane płytki,

Belgijskie płytki ręcznie formowane Nelissen

... czytaj więcej 

Płytki ceglane, płytki z cegły, lica cegły, czerwone płytki ceglane w domu, sciana z telewizorem z cegieł, cegły w domu, cegły w kuchni, czerwone ceglane płytki, szare ceglane płytki, żółte ceglane płytki, czarne ceglane płytki,

Belgijskie płytki ręcznie formowane Nelissen to odcięte lica z cegieł, które zachowują parametry cegieł ręcznie formowanych. Płytki z cegły  Nelissen są idealnym produktem do zastosowania zarówno na elewację zewnętrzną jak i dekoracje ścian wewnątrz naszych domów.

Ściany z cegły jako dekoracja w domu w kolorze czerwonym, cegły w kolorze żółtym, pastekowe, jasne kolory cegieł na elewacje lub czarne ściany we wnętrzach czy inne dekoracyjne ściany z cegły szarej w salonie, kuchni czy przedpokoju.

Inspiracje i pomysły na stworzenie oryginalnej dekoracyjnej ściany z cegły w domu, tarasie czy elewacji - Mamy ponad 100 kolorów cegieł i płytek z cegły.

Wyjątkowy proces wypału cegieł sprawia, że lica płytek cechuje oryginalny i niepowtarzalny wygląd (ryflowanie) oraz bogata kolorystyka (ponad 100 kolorów w ofercie).

Płytki Nelissen cenione są za swą naturalność, uniwersalność, wysokie parametry techniczne oraz bogactwo barw i faktur. Od spokojnej pastelowej i piaskowej, przez klasyczną czerwoną, aż do ciemnej, szarej i grafitowej kolorystyki. Przez swoją uniwersalność i różnorodność, płytki Nelissen doskonale sprawdzają się w tradycyjnej, klasycznej jak i nowoczesnej architekturze.

Odpowiednia grubość płytek (+/- 20/25mm) pozwala idealnie zagospodarować przestrzeń, jednocześnie zachowując efekt ściany wykonanej z pełnej cegły. Prawdziwe cegły we wnętrzach, cegła w salonie, ściana z ceły pod telewizor, ściany z cegły w łazieńce, słupki wjazdowe z płytki ceglanej, ogrodzenie z płytek ceglanych, cegły z rozbiórki w domu, cegła w ogrodzie, płytki ze starej cegły  w salonie.

Przykładowe realizacje we wnętrzach z  płytkami z cegły  ręcznie formowanej Nelissen, znajdują się w zakładce Galeria Zdjęć

zwiń tekst 
Używamy plików cookies dla wygody Użytkowników strony.