Filtry
POKAŻ WSZYSTKIE
Na magazynie
CASSIS/FERRO MIX!
IN.CAS/FER WV65! Płytki szare Cassis/Ferro Mix
210,00zł
-60 %
84,00zł
POKAŻ WSZYSTKIE

Belgijskie płytki ręcznie formowane Nelissen to odcięte lica z cegieł, które zachowują parametry cegieł ręcznie formowanych. Płytki z cegły  Nelissen są idealnym produktem do zastosowania zarówno na elewację zewnętrzną jak i dekoracje ścian

... 
czytaj więcej ...

Belgijskie płytki ręcznie formowane Nelissen to odcięte lica z cegieł, które zachowują parametry cegieł ręcznie formowanych. Płytki z cegły  Nelissen są idealnym produktem do zastosowania zarówno na elewację zewnętrzną jak i dekoracje ścian wewnątrz naszych domów.

Ściany z cegły jako dekoracja w domu w kolorze czerwonym, cegły w kolorze żółtym, pastekowe, jasne kolory cegieł na elewacje lub czarne ściany we wnętrzach czy inne dekoracyjne ściany z cegły szarej w salonie, kuchni czy przedpokoju.

Inspiracje i pomysły na stworzenie oryginalnej dekoracyjnej ściany z cegły w domu, tarasie czy elewacji - Mamy ponad 100 kolorów cegieł i płytek z cegły.

Wyjątkowy proces wypału cegieł sprawia, że lica płytek cechuje oryginalny i niepowtarzalny wygląd (ryflowanie) oraz bogata kolorystyka (ponad 100 kolorów w ofercie).

Płytki Nelissen cenione są za swą naturalność, uniwersalność, wysokie parametry techniczne oraz bogactwo barw i faktur. Od spokojnej pastelowej i piaskowej, przez klasyczną czerwoną aż do ciemnej, szarej i grafitowej kolorystyki. Przez swoją uniwersalność i różnorodność, płytki Nelissen doskonale sprawdzają się w tradycyjnej, klasycznej jak i nowoczesnej architekturze.

Odpowiednia grubość płytek (+/- 20/25mm) pozwala idealnie zagospodarować przestrzeń, jednocześnie zachowując efekt ściany wykonanej z pełnej cegły.

Przykładowe realizacje z zastosowaniem płytek ręcznie formowanych Nelissen, znajdują się w zakładce Galeria Zdjęć

zwiń tekst 
Używamy plików cookies dla wygody Użytkowników strony.