Filtry
POKAŻ WSZYSTKIE
POKAŻ WSZYSTKIE

Od wieków cegła jest cenionym i sprawdzonym materiałem budowlanym, chętnie stosowanym do budowy elewacji budynków, murów, ogrodzeń, kominów, małej architektury ogrodowej, ale również jako element dekoracji ścian wewnątrz naszych domów . Cegła jest

... 
czytaj więcej ...

Od wieków cegła jest cenionym i sprawdzonym materiałem budowlanym, chętnie stosowanym do budowy elewacji budynków, murów, ogrodzeń, kominów, małej architektury ogrodowej, ale również jako element dekoracji ścian wewnątrz naszych domów . Cegła jest produktem naturalnym, wykonanym z mieszaniny gliny i piasku, wypalanym w bardzo wysokich temperaturach. Odpowiedni proces produkcji cegieł ręcznie formowanych pozwala uzyskać wyjątkową strukturę lica i główki cegły (ryflowanie), nieregularne kształty oraz zróżnicowaną kolorystykę.

W naszej ofercie znajduje się  ponad 100 kolorów i odcieni cegły.

Cegły jasne, pastelowe, cegły w kolorach piaskowych, cegły czerwone klasyczne, cegły ciemne, postarzane, szare a także, płytki ceglane w klaasycznych czerwonych odcieniach, płytki z cegły żółte do wnętrz, płytki z cegły szare, czarne, pomysł na oryginalne, ciekawe sciany we wnętrzach domu . Przez swoją uniwersalność i różnorodność, cegły Nelissen doskonale sprawdzają się w tradycyjnej, klasycznej jak i nowoczesnej architekturze.

Przykładowe realizacje i inspiracje  z zastosowaniem cegieł ręcznie formowanych Nelissen zarówno cegły w domu jak i pomysły na projekty domów z elewacją z cegły znajdują się w zakładce Galeria Zdjęć.

zwiń tekst 
Używamy plików cookies dla wygody Użytkowników strony.