Filtry
POKAŻ WSZYSTKIE
POKAŻ WSZYSTKIE

W ofercie Nelissen posiadamy zarówno cegły, płytki z cegły jaki i płytki narożne cięte z cegły . Ceglane narożniki podobnie jak płytki są wycinane z cegieł ręcznie formowanych i zachowują parametry odpowiednie dla

... 
czytaj więcej ...

W ofercie Nelissen posiadamy zarówno cegły, płytki z cegły jaki i płytki narożne cięte z cegły . Ceglane narożniki podobnie jak płytki są wycinane z cegieł ręcznie formowanych i zachowują parametry odpowiednie dla cegieł.

Płytki z cegły o krztałcie narożnika  są idealnym produktem do zastosowania zarówno na elewację zewnętrzną oraz jako dekoracja ścian wewnątrz mieszkania.

W ofercie ponad 100 kolorów cegieł, możecie Państwo zbudować oryginalne ciekawe czerwone ściany z cegły we wnętrzach, czarne , grafitowe ścianki ceglane, czy słupki wjazdowe, ogrodzeniowe, czy białe, beżowe i inne jasne kolory ścian z cegły i płytki, które dekorują i tworzą niepowtarzalnosć w otaczającej nas architekturze.

Przez swoją uniwersalność i różnorodność, cegły Nelissen doskonale sprawdzają się w tradycyjnej, klasycznej jak i nowoczesnej architekturze. Elewacje z cegły są trwałe i oryginalne, dekoracyjne elementy z cegły na elewacjach jak opaski, portale, łuki czy ścianki tarasowe tworzą niepowtarzalny charakter zarówno domu jak i wnętrza.

Przykładowe realizacje domów z elewacjami z cegieł, wnętrza z cegłami i ściankami z cegieł , pomysły , inspiracje  znajdują się w zakładce Galeria Zdjęć

zwiń tekst 
Używamy plików cookies dla wygody Użytkowników strony.