Szara Cegła Cap Gris Nez , szare cegły we wnętrzach, ciekawe szare cegły do nowoczesnych wnętrz , CAP GRIS NEZ , GRIGIO

- 30  %
Na magazynie
CGN M50!
CGN M50!
NAZWA:

Szara Cegła Cap Gris Nez

SYMBOL:
CGN M50!
CENA BRUTTO: (w tym Vat 23%)
4,95zł 3,47zł Do wyczerpania stanów magazynowych
RODZINA:
KOLEKCJA:
WYMIARY:
MOD 50 +/- 190x90x50
KOLOR:
szary beżowy
NASYCENIE KOLORU:
stonowany
RODZAJ KOLORU:
zróżnicowany
WAGA:
+/- 1.37
MATERIAŁ:
ceramika
UWAGI:
WYPRZEDAŻ! Szaro beżowa cegła na elewację lub do wnętrz.
MARKA:
DOSTĘPNOŚĆ:
Produkty prezentowane na stronie internetowej www.nelissen.pl mogą odbiegać kolorystyką od produktów czytaj więcej...prezentowanych w salonach sprzedaży (produkt naturalny). Informacje zamieszczone na stronie internetowej www.nelissen.pl nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 k.c. , a tylko mają charakter reklamowy. Są jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy /art. 71 Kodeksu cywilnego/.zwiń
OPIS PRODUKTU

CAP GRIS NEZ - Ręcznie formowana cegła licowa w 3 odcieniach szarości.
Cegła ma szarą podstawę w kolorach od srebrnoszarego, beżowoszarego do mysiej szarości. Efekty kolorystyczne to efekt trocin i białego drobnoziarnistego piasku.
Cegły elewacyjne mają pięć boków pokrytych piaskiem

... 
czytaj więcej ...

CAP GRIS NEZ - Ręcznie formowana cegła licowa w 3 odcieniach szarości.
Cegła ma szarą podstawę w kolorach od srebrnoszarego, beżowoszarego do mysiej szarości. Efekty kolorystyczne to efekt trocin i białego drobnoziarnistego piasku.
Cegły elewacyjne mają pięć boków pokrytych piaskiem i jedną stronę z możliwym podłużnym rowkiem. Struktura wygląda na szorstką z drobnymi i nieregularnymi rowkami w piaszczystej powierzchni. Proces pieczenia odbywa się w ogrzewanym gazem piecu tunelowym w lekko obniżonej atmosferze.

Ręcznie formowane cegły renomowanego belgijskiego producenta NELISSEN to produkt o bardzo wysokiej jakości, wytrzymały na warunki atmosferyczne i występujący w bardzo bogatej kolorystyce i stylach i różnych wymiarach. Cegła ręcznie formowana jest wyjątkowo trwałym, naturalnym produktem o ponadczasowym uroku i niepowtarzalnym charakterze.
Ceglana elewacja dodaje elegancji i klasy dla każdego domu, w stylu nowoczesnym czy tradycyjnym, zapewnia jednocześnie bardzo dobrą izolację oraz nie wymaga konserwacji. Cegły są też używane we wnętrzach do obudowy kominków czy ścian i tworzą niepowtarzalny klimat w każdym stylu, a powierzchnie wykonane z cegły nie wymagają konserwacji ani malowania. Ściany zewnętrzne można zaimpregnować środkami hydrofobizującymi.

 

zwiń tekst 
DANE TECHNICZNE
KALKULATOR (SZT./M2)
O FABRYCE
INSTRUKCJE
DOP - DEKLARACJA WŁAŚCIWOŚCI UŻYTKOWYCH
FUGI
FORMATY CEGIEŁ I PŁYTEK
DLA ARCHITEKTÓW
DLA PRASY
Ostatnio oglądane
Używamy plików cookies dla wygody Użytkowników strony.