Filtry
POKAŻ WSZYSTKIE
Filtry
kolor
rodzaj koloru
nasycenie koloru
rodzaj produktu
format
cena
POKAŻ WSZYSTKIE

Cegły narożne, postarzane, gotyckie czerwone, żółte, szare, czarne, grafitowe, beżowe, narożniki cięte z cegły, płytki ceglane narozne, jak obiczyć sztuki na m2 cegieł i płytek w murze?

W ofercie Nelissen posiadamy zarówno cegły, płytki z cegły jaki i płytki narożne

... czytaj więcej 

Cegły narożne, postarzane, gotyckie czerwone, żółte, szare, czarne, grafitowe, beżowe, narożniki cięte z cegły, płytki ceglane narozne, jak obiczyć sztuki na m2 cegieł i płytek w murze?

W ofercie Nelissen posiadamy zarówno cegły, płytki z cegły jaki i płytki narożne cięte z cegły . Ceglane narożniki podobnie jak płytki są wycinane z cegieł ręcznie formowanych i zachowują parametry odpowiednie dla cegieł.

Płytki z cegły o krztałcie narożnika  są idealnym produktem do zastosowania zarówno na elewację zewnętrzną oraz jako dekoracja ścian wewnątrz mieszkania.

W ofercie ponad 100 kolorów cegieł, możecie Państwo zbudować oryginalne ciekawe czerwone ściany z cegły we wnętrzach, czarne , grafitowe ścianki ceglane, czy słupki wjazdowe, ogrodzeniowe, czy białe, beżowe i inne jasne kolory ścian z cegły i płytki, które dekorują i tworzą niepowtarzalnosć w otaczającej nas architekturze.

Przez swoją uniwersalność i różnorodność, cegły Nelissen doskonale sprawdzają się w tradycyjnej, klasycznej jak i nowoczesnej architekturze. Elewacje z cegły są trwałe i oryginalne, dekoracyjne elementy z cegły na elewacjach jak opaski, portale, łuki czy ścianki tarasowe tworzą niepowtarzalny charakter zarówno domu jak i wnętrza. Ściany narożne z płytek z cegły w domu, słupki ogrodzeniowe z narożników z cegły, elementy ogrodzenia narożniki ceglane, gril c płytek z cegły, inne elementy dekoracyjne z cegieł w ogrodzie, słupy na tarasie z cegły, filary z cegły, łuki z cegły, drzwi w cegle , wejście z cegły, front domu z cegły, okna w cegle, pomysły na cegłę w domu i na elewacjach domów. ściany domów z cegły.

Przykładowe realizacje domów z elewacjami z cegieł, wnętrza z cegłami i ściankami z cegieł , pomysły , inspiracje  znajdują się w zakładce Galeria Zdjęć

zwiń tekst 
Używamy plików cookies dla wygody Użytkowników strony.