Narożnik Anderlecht , narożnik cięty z cegły do dekroacji wnętrz i na elewację , ANDERLECHT , PASTEL

Anderlecht Nelissen
Anderlecht Nelissen
  • Anderlecht Nelissen
  • Anderlecht Nelissen
  • Anderlecht Nelissen
  • nelissen_ANDERLECHT_174
NAZWA:

Narożnik Anderlecht

SYMBOL:
N.ANDERLECH M50
CENA BRUTTO: (w tym Vat 23%)
od  11,49zł
RODZINA:
KOLEKCJA:
WYMIARY:
MOD 50 +/- 190x90x20/25x50
WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
KOLOR:
różowy żółte, pomarańczowe
NASYCENIE KOLORU:
stonowany
RODZAJ KOLORU:
zróżnicowany
FORMAT:
MOD 50
WAGA:
+/- 0,47
MATERIAŁ:
ceramika
MARKA:
Uwaga! Produkty prezentowane na stronie internetowej www.nelissen.pl mogą odbiegać kolorystyką od produktów czytaj więcej...prezentowanych w salonach sprzedaży (produkt naturalny). Informacje zamieszczone na stronie internetowej www.nelissen.pl nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 k.c. , a tylko mają charakter reklamowy. Są jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy /art. 71 Kodeksu cywilnego/.zwiń
FUGI

Fugi belgijskiego producenta SEIFERT zaleca się do spoinowania płytek oraz cegieł ręcznie formowanych o wymaganej głębokości spoiny od 15mm do 20mm. Do zastosowania w murowanych ścianach wewnętrznych i zewnętrznych, przy nowych elewacjach oraz przy pracach renowacyjnych. Zaprawa fugowa po związaniu

... czytaj więcej 

Fugi belgijskiego producenta SEIFERT zaleca się do spoinowania płytek oraz cegieł ręcznie formowanych o wymaganej głębokości spoiny od 15mm do 20mm. Do zastosowania w murowanych ścianach wewnętrznych i zewnętrznych, przy nowych elewacjach oraz przy pracach renowacyjnych. Zaprawa fugowa po związaniu jest odporna jest na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych takich jak mróz, deszcz i charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na ściskanie i bardzo dużą przyczepnością do podłoża.
Fugę dobieramy do koloru cegieł i należy pamiętać, że to właśnie ten element wpływa w dużej mierze na końcowy efekt, definiując estetykę elewacji. Te same cegły mogą wyglądać zupełnie inaczej w zależności od rodzaju, a przede wszystkim od koloru spoiny i jego relacji z barwą oraz typem cegły. W zależności od stylu możemy stworzyć jednolitą, spójną powierzchnię ściany lub ścienną mozaikę gdzie każda cegła jest podkreślona poprzez otaczającą ją fugę.
Zewnętrzną gotową ścianę z fugą można zaimpregnować środkami hydrofobizującymi (impregnatami) powodującymi, że woda opadowa spływa po powierzchni, nie przenikając do wnętrza muru. Na powierzchnie we wnętrzach nie ma potrzeby używania impregnatu, z wyjątkiem ścian w miejscach narażonych na kontakt z dużą wilgocią (np. łazienka).

Fuga Seifert belgijskiej produkcji składa się z doskonałych, odpowiednio dobranych surowców (m.in. biały cement, wyselekcjonowane, sproszkowane wapno, ziarna kwarcu oraz barwniki mineralne), suszonych i przygotowywanych w specjalnych piecach.

Wybór odpowiedniego koloru spoin nie jest łatwy. Spoina może pokrywać do 25% powierzchni ściany i tym samym w dużej mierze decyduje o wyglądzie elewacji, np. dodanie jasnego koloru fugi  uwydatnia kolor cegieł. Możliwa jest fugowanie elewacji w tej samej tonacji kolorystycznej, dzięki czemu kolor cegieł a tym samym całej elewacji jest bardziej intensywny.

Przykładowe realizacje z zastosowaniem fug Seifert, znajdują się w zakładce Galeria Zdjęć

 

zwiń tekst 
DANE TECHNICZNE
ILE CEGIEŁ NA M2 ŚCIANY (SZT./M2) KALKULATOR
O FABRYCE
INSTRUKCJE
DOP - DEKLARACJA WŁAŚCIWOŚCI UŻYTKOWYCH
FORMATY CEGIEŁ I PŁYTEK
DLA ARCHITEKTÓW
DLA PRASY
Ostatnio oglądane
Używamy plików cookies dla wygody Użytkowników strony.